Ferihegy Autó Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Munkafelvevő, garanciális ügyintéző
2022.05.23.
Szerviz

Évtizedes tapasztalattal és ügyfélkörrel rendelkező cégünk keres munkatársat szerviz területre munkafelvevő, garanciális ügyintéző pozícióra.

Munkafelvevő, garanciális ügyintéző

Munkafelvevő kollégáink feladatai közé tartoznak:

 - autók átvétele
 - egyeztetés az ügyfelekkel
 - munka megszervezése és nyomon követése a szerelőkkel
 - minőség-ellenőrzés

A munkakör betöltéséhez az alábbi elvárásokat támasztjuk:

 - középfokú végzettség
 - B kategóriás jogosítvány
 - igényesség és precizitás
 - jó problémamegoldó képesség
 - felhasználói szintű számítógépes ismeretek
 - minimum 1 év munkafelvevői tapasztalat
 - Volkswagen-csoportnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtani tudunk:

 - piacképes bérezés
 - biztos hátterű cég, stabil importőri háttérrel
 - folyamatos fejlődési lehetőség
 - céges mobiltelefon

Várjuk jelentkezésed az nminorics@ferihegyauto.hu e-mail címen, fényképes öntéletrajzod elküldésével.

Ferihegy Autó
1185 Budapest
Üllői út 822.
Telefonszám: +36 1 297 0310

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.