2022.05.23.
Szerviz

Évtizedes tapasztalattal és ügyfélkörrel rendelkező cégünk keres munkatársat szerviz területre munkafelvevő, garanciális ügyintéző pozícióra.

Munkafelvevő, garanciális ügyintéző

Munkafelvevő kollégáink feladatai közé tartoznak:

 - autók átvétele
 - egyeztetés az ügyfelekkel
 - munka megszervezése és nyomon követése a szerelőkkel
 - minőség-ellenőrzés

A munkakör betöltéséhez az alábbi elvárásokat támasztjuk:

 - középfokú végzettség
 - B kategóriás jogosítvány
 - igényesség és precizitás
 - jó problémamegoldó képesség
 - felhasználói szintű számítógépes ismeretek
 - minimum 1 év munkafelvevői tapasztalat
 - Volkswagen-csoportnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtani tudunk:

 - piacképes bérezés
 - biztos hátterű cég, stabil importőri háttérrel
 - folyamatos fejlődési lehetőség
 - céges mobiltelefon

Várjuk jelentkezésed az nminorics@ferihegyauto.hu e-mail címen, fényképes öntéletrajzod elküldésével.

Ferihegy Autó
1185 Budapest
Üllői út 822.
Telefonszám: +36 1 297 0310